Windsurfing, Kiteboarding, aquaskipping, jachting, rafting, kanoeing, plavba parníkem...

Pro milovníky vodních sportů je Lipno ideální destinací. Koupání, kánoe, jachting, katamarány, windsurfing, kiteboarding. Krásné písečné pláže spolu s čistou vodou vytváří ideální podmínky pro letní relaxaci a vodní radovánky všech druhů, při nepřízni počasí jsou na Lipně k dispozici dva kryté bazény s tobogány a dalšími atrakcemi. Přístaviště pro jachty najdete v Lipně nad Vltavou, Frymburku a Černé v Pošumaví.

Díky své rozloze a povětrnostním podmínkám je Lipno ideální vodní plochou pro windsurfing, jachting a další vodní sporty.

Mezi nejoblíbenější windsurfingové lokality patří Černá v Pošumaví (Jestřábí), Jenišov u Horní Planá a okolí Frymburku..

V půjčovnách se dá vypůjčit i loďka s elektromotorem nebo veslice i oblíbené šlapadlo. Můžete si půjčit i windsurfing nebo si zaplatit kurz windsurfingu, kiteboardingu nebo jachtingu včetně získání průkazu "Vůdce malého plavidla". Pokud nemáte patřičné oprávnění můžete si objednat vyhlídkovou plavbu po Lipně nebo si půjčit malou plachetnici nebo katamarán, na které průkaz nepotřebujete.

Vyhlídkové plavby parníkem

Objevte pro sebe přirozenou krásu Šumavy a Lipenského jezera z paluby lodi. Výletní lodě vyplouvají z přístaviště Lipno nad Vltavou a Frymburk. Během malé nebo velké okružní plavby uslyšíte také mnoho zajímavostí o jezeře a jeho zvláštnostech. Na nové výletní lodi Adalbert Stifter jsou pořádány večerní plavby při západu slunce s hudbou, večeří a přípitkem. Můžete také ochutnat speciality palubní restaurace.

Koupání a relaxování Windsurfing, jachting ... S dětmi na tobogánu

                          

                           
             Koupání a relaxování                      Windsurfing, jachting ...                       S dětmi na tobogánu


                                                 

                                                                                                 Aquapark Frymburk

Kontaktní formulář

Máte zájem o ubytování nebo některou z našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat.


Jméno
E-mail

Zpráva

Pihlov 99
382 26 Horní Planá
Czech Republic

48°46’27.541″N, 14°0’50.418″E